KURUMSAL

Başkanın Mesajı

       Demir A Yapı olarak 2009 yılında yola çıktığımız ilk günde hedefimizi belirledik ve her zaman “Daha iyi bir gelecek için ne yapabiliriz?” düşüncesiyle yol almayı misyon edindik. Bu misyonla, çağın şartları doğrultusunda toplumun değişen beklenti ve ihtiyaçlarına yanıt verebilmek adına sürekli yenilenen ve ileri teknolojiyle modern mimarinin buluştuğu yapılara imza atan kalite odaklı bir şirket olmak için var gücümüzle çalıştık ve çalışmaya devam ediyoruz.

Bizim odak noktamızda her zaman insan var. İnsanımızın güven ve huzur içinde, konforlu ve keyifli bir yaşam sürebileceği projeler üretmek konusunda öncü olmak bizim için çok kıymetli. Bu düsturla başarı çıtamızı sürekli yükseltiyor ve hayata geçirdiğimiz her projenin bir öncekinden daha da iyi olması için uğraşıyoruz. Bu uğurda çalışırken hedeflerimize ulaşmamızı sağlayan en önemli parçamızın insan kaynağımız olduğu gerçeğinden hareketle ilerliyoruz. Şirketimizin büyüme ve gelişim süreçlerine öncülük eden çalışanlarımızın motivasyonunu en yüksek seviyede tutmak için çalışıyoruz.Demir A Yapı ailesinin her bir üyesi müşterilerimizin güveni, mutluluğu ve memnuniyeti için görevlerini büyük bir tutku ve özveriyle yerine getiriyor. Bu adanmışlık duygusu ile istikrarlı bir şekilde yolumuza devam ederek salt bir yapıdan öte içinde bulunanların hayatlarına renk katan yaşam alanları tasarlıyoruz.

Yürüdüğümüz bu yolda sosyal sorumluluklarımızın bilinci içinde hareket ederek enerji ve su verimliliğinden geri dönüşüme, çevreye uyumlu mimari tasarımdan yeşil malzeme kullanımına kadar her alanda doğaya dost yapılar üretiyoruz. Gelecek nesillere sürdürülebilir yapılar miras bırakmak ve bizi tercih edenlerin mutluluğuna şahit olmak en büyük motivasyon ve gurur kaynağımız… Bize güvenen tüm müşterilerimize, iş ortaklarımıza ve paydaşlarımıza sonsuz teşekkür ediyor, gücümüze güç katan destekçilerimizle birlikte nice başarılara imza atmayı canı gönülden diliyorum.

Saygılarımla

Yusuf DEMİR
Demir A Yapı Yönetim Kurulu Başkanı

Başkanın Mesajı